1xbet Bonus ve Kampanyaları

Faaliyet hayatına sorunsuz şekilde devam eden bahis firmalarının yapmış oldukları kampanyaların da ilgi çekici olması beklenmektedir. Zira insanlar zaman geçirecekleri siteleri seçerken bu niteliklerin den en üst perdeden kendilerine yansıtılmalarını talep ederler. Hal bu şekilde olunca 1xbet bonus ve kampanyaları da son derece ilgi çekici bir noktada yer alması ile biliniyor. Nitekim firmanın ilk giriş yaptığınız andan itibaren tanımlamış olduğu fırsatlar havuzu sayesinde oldukça farklı kazanımlara doğru da kapı aralamış oluyorsunuz.

Öyle ki hoş geldin bonusu, üyelik bonusu, arkadaşını getir bonusu veya kayıp iade bonusu gibi alternatifler de yapacağınız yatırımlara bağlı olarak kullanıcı panelinize tanımlanıyor. Elbette bunun için firmanın belirlemiş olduğu şartlara ait maddeleri de eksiksiz olarak yerine getirmeniz istenecektir.

1xbet Bonus Alma

Bir siteden bonus alma aşamasına gelebilmek adına firmanın koşul ve kurallarını doğru şekidle analiz etmeniz icap ediyor. 1xbet bonus alma işlemleri de ilk olarak yatırım yapmanız sayesinde ortaya çıkıyor. Yapmış olduğunuz yatırım miktarına bağlı olarak firma sizlere %100 oranında bonus tanımlamaları yapabiliyor. Örneğin ilk yatırıma karşılık, site size 1000 TL hoş geldin bonusu veriyor.

Alt ve üst limit kıstaslarına dikkat ederek bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde de farklı oyunlarda kullanabileceğiniz bonus ve kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. Yatırım yapmanızın üzerinden 48 saat geçmeden canlı destek hattına bağlanarak bonus işlemlerinize dair talep oluşturmanız da gerekiyor. Bu sayede firma size hak etmiş olduğunuz bonus tanımlamasını  anlık olarak gerçekleştiriyor.

1xbet Bonus Kuralları

Sitenin sunmuş olduğu promosyon ve fırsatların ne kadar iç açıcı olduğundan bahsetmiştik. Tabii ki bunun adına 1xbet bonus kuralları çerçevesinde yer alan her maddeyi sorunsuz biçimde tamamlamış olmanız gerekmektedir. Öncelikle bonus tanımlamaları için belirlenmiş bir yatırım bedeli bulunuyor. Bunun hemen ardından firmaya ileteceğiniz talep sayesinde kolay bir şekilde bonus almaya hak kazanabiliyorsunuz.

Unutmamanız gereken en önemli detay ise kullanıcı bilgileriniz ve banka hesap verilerinizin birbiri ile uyumlu olmasıdır. Buna ek olarak 18 yaşını doldurmuş olan her üye bonus ve kampanyalardan sorunsuz biçimde yararlanabiliyor. Kuralları okuduktan sonra siz de istediğiniz bonusa dair firma ile iletişime geçebilir ve oyun dünyasında bunları kullanma yoluna gidebilirsiniz.

Yorum yapın